Esam pagodināti Jūs uzrunāt un piedāvāt mūsu juridiskā biroja „SOLUTION 4” pakalpojumus.

Juridiskais birojs „SOLUTION 4” dibināts 2007.gada 30.novembrī. Mēs esam viens no jaunajiem juridiskajiem birojiem, kurš sniedz juridiskos pakalpojumus gan juridiskajām, gan fiziskajām personām visdažādākajās jomās. Mūsu panākumu pamatā ir vairāk kā 8 gadu gaitā uzkrātā pieredze, un vairāku juristu apvienošanās vienā birojā ir devusi iespēju sniegt klientiem plašākus un daudzveidīgākus pakalpojumus, kā arī pilnveidot to kvalitāti, ātrumu un daudzpusīgumu.

Juridiskais birojs ir jauns, dinamisks un augošs uzņēmums, kura mērķis ir pilnveidoties kopā ar Jums, sniegt atbalstu jebkurā Jums nozīmīgā situācijā, lai atrastu labākos un efektīgākos risinājumus.

Vēlamies Jūs informēt, ka, regulāri uzticot mums aktuālās lietas, mēs piedāvājam klientu lojalitātes programmu, kas Jums dos iespēju ietaupīt un iegūt drošības sajūtu Jūsu biznesa un/vai dzīves nākotnei. Mēs tiecamies būt par labākajiem un cenšamies paplašināt pakalpojumu klāstu, kas būs noderīgi Jums ikvienā situācijā, lai katrs esošais un nākamais klients justos drošs un apmierināts ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, to kvalitāti un kompetenci.

 

Biroja kontakti

Brīvības gatve 217-13
Rīga, LV-1039
Latvija

Biroja telefoni

Tālrunis: +371 6755 1579
Faks: +371 6755 1579
Mob.Tel: +371 2201 3063

SAZINĀTIES AR BIROJU

 info@solution4.lv