Biznesa projekti

Šodienas apstākļos daudzi uzņēmēji – gan fiziskas, gan juridiskas personas, meklē un vēlas iesaistīties jaunos biznesos un investīciju projektos. To iemesli ir visdažādākie, bet visbiežāk ir vēlme:

  • realizēt savas biznesa ieceres, dibinot jaunu uzņēmumu vai uzlabojot attiecīgā biznesa paplašināšanu, uzlabošanu vai pilnveidošanu;
  • atrast un realizēt reālu finansiāli izdevīgu ieguldījuma avotu, no kura ir potenciāls investīcijas atpelnīt;
  • pievērsties cita veida biznesam un pārdot biznesu, kurš uzņēmējam vairs nav saistošs;
  • apvienot vienu vai vairākus uzņēmumus vienā (uzņēmumu reorganizācija), lai uzlabotu uzņēmumu darbības rādītājus un samazinātu administratīvās izmaksas;
  • sadalīt uzņēmumu vienā vai vairākos uzņēmumos (uzņēmumu reorganizācija), lai atdalītu uzņēmuma darbības jomas un virzienus.

Tāpat ir arī ļoti daudz tādu cilvēku un uzņēmēju, kuriem pietrūkst finansiālo līdzekļu vai iespējas realizēt kādu ieceri vai projektu, kurš prasa daudz lielākus ieguldījumus un resursus, nekā tas ir projekta attīstītājam iespējams.

Tāpēc Juridiskais birojs SOLUTION 4 palīdz saviem klientiem – investoriem, uzņēmumu īpašniekiem, uzņēmumu pircējiem un pārdevējiem, biznesa projektu attīstītājiem sakārtot visus juridiskos jautājumus tā, lai mūsu pārstāvētā puse būtu pēc iespējas vairāk aizsargātāka, realizētu savas ieceres un varētu prognozēt iespējamās sekas dažādās situācijās.

Biroja juristi var piedāvāt arī veidot savu datu bāzi ar uzņēmumiem vai klientiem, kuriem interesē pirkt, pārdot vai attīstīt kāda veida biznesu pēc Jūsu sniegtās informācijas. Iegūtā informācija ir konfidenciāla, un attiecīgā gadījumā potenciālajam sadarbības partnerim varēsim piedāvāt Jūsu iesniegto projektu, ideju vai sadarbības piedāvājumu.

 

Biroja kontakti

Brīvības gatve 217-13
Rīga, LV-1039
Latvija

Biroja telefoni

Tālrunis: +371 6755 1579
Faks: +371 6755 1579
Mob.Tel: +371 2201 3063

SAZINĀTIES AR BIROJU

 info@solution4.lv