Biznesa projekti

Šodienas apstākļos daudzi uzņēmēji – gan fiziskas, gan juridiskas personas, meklē un vēlas iesaistīties jaunos biznesos un investīciju projektos. To iemesli ir visdažādākie, bet visbiežāk ir vēlme atrast un realizēt reālu finansiāli izdevīgu ieguldījuma avotu, no kura ir potenciāls investīcijas atpelnīt.
Tāpat ir arī ļoti daudz tādu cilvēku un uzņēmēju, kuriem pietrūkst finansiālo līdzekļu vai iespējas realizēt kādu ieceri vai projektu, kurš prasa daudz vairāk finansu līdzekļu un resursus, nekā tas ir projekta attīstītājam iespējams.

Tāpēc Juridiskais birojs SOLUTION 4 palīdz saviem klientiem – investoriem, biznesa projektu īpašniekiem, uzņēmumu pircējiem un pārdevējiem, biznesa projektu attīstītājiem sakārtot visus juridiskos jautājumus tā, lai mūsu pārstāvētā puse būtu pēc iespējas vairāk aizsargātāka un varētu prognozēt iespējamās sekas dažādās situācijās.

Biroja juristi var piedāvāt arī veidot savu datu bāzi pēc Jūsu sniegtās informācijas, kura būs jebkurā gadījumā konfidenciāla, un attiecīgā gadījumā potenciālajam sadarbības partnerim varēsim piedāvāt Jūsu iesniegto projektu vai ideju, piedāvājumu.

 

Biroja kontakti

Brīvības gatve 217-13
Rīga, LV-1039
Latvija

Biroja telefoni

Tālrunis: +371 6755 1579
Faks: +371 6755 1579
Mob.Tel: +371 2201 3063

SAZINĀTIES AR BIROJU

 info@solution4.lv