Regulārais atbalsts

Mēs pārstāvam savus klientus un baudām klientu uzticēšanos, jo mēs sniedzam savu atbalstu rast inovatīvus, radošus un efektīgus risinājumus plašā pakalpojumu spektrā. Mēs pratīsim izvēlēties piemērotāko risinājumu, lai Jūsu iecerēto un ieskicēto vēlamo rezultātu realizētu visās niansēs un panākt it kā neiespējamo par iespējamu un realizējamu ieceri.

Regulārā juridiskā apkalpošana ir Jūsu personīgās, ģimenes un uzņēmuma visu ikdienas problēmu un jautājumu atrisināšana, sakārtošana un Jūsu interešu pārstāvība visa gada garumā, projekta vai Jūsu ikdienas dzīvē, esot blakus Jums jebkurā situācijā un laikā.

Regulārā juridiskā apkalpošana dod iespēju gan būtiski ekonomēt Jums laiku un naudu, kā arī tehniskos un resursu līdzekļus, piemērotas juristu komandas atrašanu, izveidi un algošanu. Tie ir lieli un būtiski izdevumi, kurus mēs Jums par zemākām izmaksām nodrošināsim pilnā apjomā. Mēs nodrošināsim Jums nekavējošu un ātru padoma sniegšanu, risinājuma atrašanu un palīdzību, kad tā būs nepieciešama. Jums nebūs jāmeklē juristi, jānoskaidro to cenas un jātērē laiks, lai pārrunātu problēmu un saņemtu Jums nepieciešamo padomu vai palīdzību.

Jums nebūs jātērē lieki naudas līdzekļi juristu algošanai, pat laikā, kad juristam nav reālu darbu, kā arī ietaupīsiet būtiskus naudas līdzekļus par telpām, dažādu juridisko literatūru, tehnisko nodrošinājumu, zināšanām, informācijas sistēmas iegādi, kā arī situācijās, kad pietrūkst lielāka juristu komandas palīdzība laikā, kad tas visvairāk nepieciešams.

Tāpēc mūsu priekšrocība ir tā, ka ir plašas komandas komplektēšanas iespējas, atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām, darba apjoma palielināšanai vai samazināšanai. Kompleksā juridiskā apkalpošana gan privāti, gan ģimenei, gan uzņēmumam - tā ir būtiska laika un naudas ekonomija.

 

Biroja kontakti

Brīvības gatve 217-13
Rīga, LV-1039
Latvija

Biroja telefoni

Tālrunis: +371 6755 1579
Faks: +371 6755 1579
Mob.Tel: +371 2201 3063

SAZINĀTIES AR BIROJU

 info@solution4.lv